Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna17:07
Rejtana17:09
Sandomierska17:11
Zaroślak (n/ż)17:15
Brama Wyżynna17:18
Dworzec Główny17:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)17:24
Płowce17:27
Cygańska Góra
 
17:29
0 min.
 
Wagnera17:301 min.
 
Otwarta17:312 min.
 
Kurpińskiego17:323 min.
 
Piecewska17:356 min.
 
Warneńska17:367 min.
 
Kolumba17:378 min.
 
Brętowo PKM17:3910 min.
 
Potokowa17:4213 min.
 
Harfowa17:4819 min.
 
Agrarna17:5021 min.
 
Astronautów17:5122 min.
 
Szybowcowa17:5324 min.
 
Firoga (n/ż)17:5425 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)17:5526 min.
 
Port Lotniczy17:5728 min.
 
Spadochroniarzy18:0031 min.
 
Radiowa (n/ż)18:0132 min.
 
Ikara18:0233 min.
 
Telewizyjna (n/ż)18:0435 min.
 
Meteorytowa (n/ż)18:0839 min.
 
Owczarnia18:0940 min.
 
Marsa18:1142 min.
 
Jednorożca18:1243 min.
 
Sopocka18:1546 min.
 
Nowa18:1647 min.
 
Barniewicka18:1748 min.
 
Niedziałkowskiego18:1849 min.
 
Biwakowa18:1950 min.
 
Konkordii (n/ż)18:2051 min.
 
Osowa PKP18:2152 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy