Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Gościnna14:07
Rejtana14:09
Sandomierska14:11
Zaroślak (n/ż)14:15
Brama Wyżynna14:18
Dworzec Główny14:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:24
Płowce14:27
Cygańska Góra
 
14:29
0 min.
 
Wagnera14:301 min.
 
Otwarta14:312 min.
 
Kurpińskiego14:323 min.
 
Piecewska14:356 min.
 
Warneńska14:367 min.
 
Kolumba14:378 min.
 
Brętowo PKM14:3910 min.
 
Potokowa14:4213 min.
 
Harfowa14:4819 min.
 
Agrarna14:5021 min.
 
Astronautów14:5122 min.
 
Szybowcowa14:5324 min.
 
Firoga (n/ż)14:5425 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)14:5526 min.
 
Port Lotniczy14:5728 min.
 
Spadochroniarzy15:0031 min.
 
Radiowa (n/ż)15:0132 min.
 
Ikara15:0233 min.
 
Telewizyjna (n/ż)15:0435 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:0839 min.
 
Owczarnia15:0940 min.
 
Marsa15:1142 min.
 
Jednorożca15:1243 min.
 
Sopocka15:1546 min.
 
Nowa15:1647 min.
 
Barniewicka15:1748 min.
 
Niedziałkowskiego15:1849 min.
 
Biwakowa15:1950 min.
 
Konkordii (n/ż)15:2051 min.
 
Osowa PKP15:2152 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy