Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna12:44
Rejtana12:46
Sandomierska12:48
Zaroślak (n/ż)12:51
Brama Wyżynna12:54
Dworzec Główny12:57
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:00
Płowce13:03
Cygańska Góra
 
13:05
0 min.
 
Wagnera13:061 min.
 
Otwarta13:072 min.
 
Kurpińskiego13:083 min.
 
Piecewska13:116 min.
 
Warneńska13:127 min.
 
Kolumba13:138 min.
 
Brętowo PKM13:149 min.
 
Potokowa13:1712 min.
 
Harfowa13:2318 min.
 
Agrarna13:2520 min.
 
Astronautów13:2621 min.
 
Szybowcowa13:2823 min.
 
Firoga (n/ż)13:2924 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)13:3025 min.
 
Port Lotniczy13:3227 min.
 
Spadochroniarzy13:3530 min.
 
Radiowa (n/ż)13:3631 min.
 
Ikara13:3732 min.
 
Telewizyjna (n/ż)13:3934 min.
 
Meteorytowa (n/ż)13:4338 min.
 
Owczarnia13:4439 min.
 
Marsa13:4641 min.
 
Jednorożca13:4742 min.
 
Sopocka13:5045 min.
 
Nowa13:5146 min.
 
Barniewicka13:5247 min.
 
Niedziałkowskiego13:5348 min.
 
Biwakowa13:5449 min.
 
Konkordii (n/ż)13:5550 min.
 
Osowa PKP13:5651 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy