Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna11:33
Rejtana11:35
Sandomierska11:37
Zaroślak (n/ż)11:40
Brama Wyżynna11:43
Dworzec Główny11:46
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)11:49
Płowce11:52
Cygańska Góra
 
11:54
0 min.
 
Wagnera11:551 min.
 
Otwarta11:562 min.
 
Kurpińskiego11:573 min.
 
Piecewska12:006 min.
 
Warneńska12:017 min.
 
Kolumba12:028 min.
 
Brętowo PKM12:039 min.
 
Potokowa12:0612 min.
 
Harfowa12:1218 min.
 
Agrarna12:1420 min.
 
Astronautów12:1521 min.
 
Szybowcowa12:1723 min.
 
Firoga (n/ż)12:1824 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)12:1925 min.
 
Port Lotniczy12:2127 min.
 
Spadochroniarzy12:2430 min.
 
Radiowa (n/ż)12:2531 min.
 
Ikara12:2632 min.
 
Telewizyjna (n/ż)12:2834 min.
 
Meteorytowa (n/ż)12:3238 min.
 
Owczarnia12:3339 min.
 
Marsa12:3541 min.
 
Jednorożca12:3642 min.
 
Sopocka12:3945 min.
 
Nowa12:4046 min.
 
Barniewicka12:4147 min.
 
Niedziałkowskiego12:4248 min.
 
Biwakowa12:4349 min.
 
Konkordii (n/ż)12:4450 min.
 
Osowa PKP12:4551 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy