Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna10:53
Rejtana10:55
Sandomierska10:57
Zaroślak (n/ż)11:00
Brama Wyżynna11:03
Dworzec Główny11:06
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)11:09
Płowce11:12
Cygańska Góra
 
11:14
0 min.
 
Wagnera11:151 min.
 
Otwarta11:162 min.
 
Kurpińskiego11:173 min.
 
Piecewska11:206 min.
 
Warneńska11:217 min.
 
Kolumba11:228 min.
 
Brętowo PKM11:239 min.
 
Potokowa11:2612 min.
 
Harfowa11:3218 min.
 
Agrarna11:3420 min.
 
Astronautów11:3521 min.
 
Szybowcowa11:3723 min.
 
Firoga (n/ż)11:3824 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)11:3925 min.
 
Port Lotniczy11:4127 min.
 
Spadochroniarzy11:4430 min.
 
Radiowa (n/ż)11:4531 min.
 
Ikara11:4632 min.
 
Telewizyjna (n/ż)11:4834 min.
 
Meteorytowa (n/ż)11:5238 min.
 
Owczarnia11:5339 min.
 
Marsa11:5541 min.
 
Jednorożca11:5642 min.
 
Sopocka11:5945 min.
 
Nowa12:0046 min.
 
Barniewicka12:0147 min.
 
Niedziałkowskiego12:0248 min.
 
Biwakowa12:0349 min.
 
Konkordii (n/ż)12:0450 min.
 
Osowa PKP12:0551 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy