Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna08:13
Rejtana08:15
Sandomierska08:17
Zaroślak (n/ż)08:23
Brama Wyżynna08:26
Dworzec Główny08:29
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)08:32
Płowce08:35
Cygańska Góra
 
08:37
0 min.
 
Wagnera08:381 min.
 
Otwarta08:392 min.
 
Kurpińskiego08:403 min.
 
Piecewska08:436 min.
 
Warneńska08:447 min.
 
Kolumba08:458 min.
 
Brętowo PKM08:469 min.
 
Potokowa08:4912 min.
 
Harfowa08:5518 min.
 
Agrarna08:5720 min.
 
Astronautów08:5821 min.
 
Szybowcowa09:0023 min.
 
Firoga (n/ż)09:0124 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:0225 min.
 
Port Lotniczy09:0427 min.
 
Spadochroniarzy09:0730 min.
 
Radiowa (n/ż)09:0831 min.
 
Ikara09:0932 min.
 
Telewizyjna (n/ż)09:1134 min.
 
Meteorytowa (n/ż)09:1538 min.
 
Owczarnia09:1639 min.
 
Marsa09:1841 min.
 
Jednorożca09:1942 min.
 
Sopocka09:2245 min.
 
Nowa09:2346 min.
 
Barniewicka09:2447 min.
 
Niedziałkowskiego09:2548 min.
 
Biwakowa09:2649 min.
 
Konkordii (n/ż)09:2750 min.
 
Osowa PKP09:2851 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy