Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna20:36
Rejtana20:37
Sandomierska20:38
Zaroślak (n/ż)20:40
Brama Wyżynna20:43
Dworzec Główny20:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:47
Płowce20:50
Cygańska Góra20:52
Wagnera20:53
Otwarta20:54
Kurpińskiego20:55
Piecewska20:58
Warneńska20:59
Kolumba21:00
Brętowo PKM21:01
Potokowa21:03
Harfowa21:08
Agrarna21:09
Astronautów21:10
Szybowcowa21:12
Firoga (n/ż)21:13
Terminal - Cargo (n/ż)21:14
Port Lotniczy21:16
Spadochroniarzy21:18
Radiowa (n/ż)
 
21:19
0 min.
 
Ikara21:201 min.
 
Telewizyjna (n/ż)21:223 min.
 
Meteorytowa (n/ż)21:267 min.
 
Owczarnia21:278 min.
 
Marsa21:2910 min.
 
Jednorożca21:3011 min.
 
Sopocka21:3213 min.
 
Nowa21:3314 min.
 
Barniewicka21:3415 min.
 
Niedziałkowskiego21:3516 min.
 
Biwakowa21:3617 min.
 
Konkordii (n/ż)21:3718 min.
 
Osowa PKP21:3819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy