Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Zaroślak (n/ż)19:40
Brama Wyżynna19:43
Dworzec Główny19:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:48
Płowce19:51
Cygańska Góra19:53
Wagnera19:54
Otwarta19:55
Kurpińskiego19:56
Piecewska19:59
Warneńska20:00
Kolumba20:01
Brętowo PKM20:02
Potokowa20:04
Harfowa20:10
Agrarna20:11
Astronautów20:12
Szybowcowa20:14
Firoga (n/ż)20:15
Terminal - Cargo (n/ż)20:16
Port Lotniczy20:18
Spadochroniarzy20:20
Radiowa (n/ż)
 
20:21
0 min.
 
Ikara20:221 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:243 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:287 min.
 
Owczarnia20:298 min.
 
Marsa20:3110 min.
 
Jednorożca20:3211 min.
 
Sopocka20:3413 min.
 
Nowa20:3514 min.
 
Barniewicka20:3615 min.
 
Niedziałkowskiego20:3716 min.
 
Biwakowa20:3817 min.
 
Konkordii (n/ż)20:3918 min.
 
Osowa PKP20:4019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy