Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna21:13
Rejtana21:14
Sandomierska21:15
Zaroślak (n/ż)21:17
Brama Wyżynna21:20
Dworzec Główny21:22
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)21:24
Płowce21:27
Cygańska Góra21:29
Wagnera21:30
Otwarta21:31
Kurpińskiego21:32
Piecewska21:35
Warneńska21:36
Kolumba21:37
Brętowo PKM21:38
Potokowa21:40
Harfowa21:45
Agrarna21:46
Astronautów21:47
Szybowcowa21:49
Firoga (n/ż)21:50
Terminal - Cargo (n/ż)21:51
Port Lotniczy21:53
Spadochroniarzy21:55
Radiowa (n/ż)
 
21:56
0 min.
 
Ikara21:571 min.
 
Telewizyjna (n/ż)21:593 min.
 
Meteorytowa (n/ż)22:037 min.
 
Owczarnia22:048 min.
 
Marsa22:0610 min.
 
Jednorożca22:0711 min.
 
Sopocka22:0913 min.
 
Nowa22:1014 min.
 
Barniewicka22:1115 min.
 
Niedziałkowskiego22:1216 min.
 
Biwakowa22:1317 min.
 
Konkordii (n/ż)22:1418 min.
 
Osowa PKP22:1519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy