Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna17:37
Rejtana17:39
Sandomierska17:41
Zaroślak (n/ż)17:45
Brama Wyżynna17:48
Dworzec Główny17:51
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)17:54
Płowce17:57
Cygańska Góra17:59
Wagnera18:00
Otwarta18:01
Kurpińskiego18:02
Piecewska18:05
Warneńska18:06
Kolumba18:07
Brętowo PKM18:09
Potokowa18:12
Harfowa18:18
Agrarna18:20
Astronautów18:21
Szybowcowa18:23
Firoga (n/ż)18:24
Terminal - Cargo (n/ż)18:25
Port Lotniczy18:27
Spadochroniarzy18:30
Radiowa (n/ż)
 
18:31
0 min.
 
Ikara18:321 min.
 
Telewizyjna (n/ż)18:343 min.
 
Meteorytowa (n/ż)18:387 min.
 
Owczarnia18:398 min.
 
Marsa18:4110 min.
 
Jednorożca18:4211 min.
 
Sopocka18:4514 min.
 
Nowa18:4615 min.
 
Barniewicka18:4716 min.
 
Niedziałkowskiego18:4817 min.
 
Biwakowa18:4918 min.
 
Konkordii (n/ż)18:5019 min.
 
Osowa PKP18:5120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy