Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna13:44
Rejtana13:46
Sandomierska13:48
Zaroślak (n/ż)13:52
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:58
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:01
Płowce14:04
Cygańska Góra14:06
Wagnera14:07
Otwarta14:08
Kurpińskiego14:09
Piecewska14:12
Warneńska14:13
Kolumba14:14
Brętowo PKM14:16
Potokowa14:19
Harfowa14:25
Agrarna14:27
Astronautów14:28
Szybowcowa14:30
Firoga (n/ż)14:31
Terminal - Cargo (n/ż)14:32
Port Lotniczy14:34
Spadochroniarzy14:37
Radiowa (n/ż)
 
14:38
0 min.
 
Ikara14:391 min.
 
Telewizyjna (n/ż)14:413 min.
 
Meteorytowa (n/ż)14:457 min.
 
Owczarnia14:468 min.
 
Marsa14:4810 min.
 
Jednorożca14:4911 min.
 
Sopocka14:5214 min.
 
Nowa14:5315 min.
 
Barniewicka14:5416 min.
 
Niedziałkowskiego14:5517 min.
 
Biwakowa14:5618 min.
 
Konkordii (n/ż)14:5719 min.
 
Osowa PKP14:5820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy