Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Gościnna07:13
Rejtana07:15
Sandomierska07:17
Zaroślak (n/ż)07:21
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:27
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:30
Płowce07:33
Cygańska Góra07:35
Wagnera07:36
Otwarta07:37
Kurpińskiego07:38
Piecewska07:41
Warneńska07:42
Kolumba07:43
Brętowo PKM07:44
Potokowa07:47
Harfowa07:53
Agrarna07:55
Astronautów07:56
Szybowcowa07:58
Firoga (n/ż)07:59
Terminal - Cargo (n/ż)08:00
Port Lotniczy
 
08:02
0 min.
 
BCB Azymutalna08:064 min.
 
Spadochroniarzy08:075 min.
 
Radiowa (n/ż)08:086 min.
 
Ikara08:097 min.
 
Telewizyjna (n/ż)08:119 min.
 
Meteorytowa (n/ż)08:1513 min.
 
Owczarnia08:1614 min.
 
Marsa08:1816 min.
 
Jednorożca08:1917 min.
 
Sopocka08:2220 min.
 
Nowa08:2321 min.
 
Barniewicka08:2422 min.
 
Niedziałkowskiego08:2523 min.
 
Biwakowa08:2624 min.
 
Konkordii (n/ż)08:2725 min.
 
Osowa PKP08:2826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy