Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna06:43
Rejtana06:45
Sandomierska06:47
Zaroślak (n/ż)06:49
Brama Wyżynna06:52
Dworzec Główny06:54
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:57
Płowce07:00
Cygańska Góra07:02
Wagnera07:03
Otwarta07:04
Kurpińskiego07:05
Piecewska07:08
Warneńska07:09
Kolumba07:10
Brętowo PKM07:11
Potokowa07:13
Harfowa07:18
Agrarna07:20
Astronautów07:21
Szybowcowa07:23
Firoga (n/ż)07:24
Terminal - Cargo (n/ż)07:25
Port Lotniczy
 
07:27
0 min.
 
Spadochroniarzy07:292 min.
 
Radiowa (n/ż)07:303 min.
 
Ikara07:314 min.
 
Telewizyjna (n/ż)07:336 min.
 
Meteorytowa (n/ż)07:3710 min.
 
Owczarnia07:3811 min.
 
Marsa07:4013 min.
 
Jednorożca07:4114 min.
 
Sopocka07:4316 min.
 
Nowa07:4417 min.
 
Barniewicka07:4518 min.
 
Niedziałkowskiego07:4619 min.
 
Biwakowa07:4720 min.
 
Konkordii (n/ż)07:4821 min.
 
Osowa PKP07:4922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy