Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna08:13
Rejtana08:15
Sandomierska08:17
Zaroślak (n/ż)08:23
Brama Wyżynna08:26
Dworzec Główny08:29
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)08:32
Płowce08:35
Cygańska Góra08:37
Wagnera08:38
Otwarta08:39
Kurpińskiego08:40
Piecewska08:43
Warneńska08:44
Kolumba08:45
Brętowo PKM08:46
Potokowa08:49
Harfowa08:55
Agrarna08:57
Astronautów08:58
Szybowcowa09:00
Firoga (n/ż)09:01
Terminal - Cargo (n/ż)09:02
Port Lotniczy
 
09:04
0 min.
 
Spadochroniarzy09:073 min.
 
Radiowa (n/ż)09:084 min.
 
Ikara09:095 min.
 
Telewizyjna (n/ż)09:117 min.
 
Meteorytowa (n/ż)09:1511 min.
 
Owczarnia09:1612 min.
 
Marsa09:1814 min.
 
Jednorożca09:1915 min.
 
Sopocka09:2218 min.
 
Nowa09:2319 min.
 
Barniewicka09:2420 min.
 
Niedziałkowskiego09:2521 min.
 
Biwakowa09:2622 min.
 
Konkordii (n/ż)09:2723 min.
 
Osowa PKP09:2824 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy