Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Osowa PKP20:27
Osowa PKP20:27
Konkordii (n/ż)20:28
Biwakowa20:29
Niedziałkowskiego20:30
Barniewicka20:32
Nowa20:33
Sopocka20:34
Jednorożca20:36
Marsa20:37
Owczarnia20:39
Meteorytowa (n/ż)20:40
Telewizyjna (n/ż)20:44
Ikara20:47
Radiowa (n/ż)20:48
Spadochroniarzy20:49
Port Lotniczy20:51
Terminal - Cargo (n/ż)20:52
Firoga (n/ż)20:54
Szybowcowa20:55
Astronautów20:56
Agrarna20:57
Harfowa20:59
Potokowa21:03
Brętowo PKM21:05
Kolumba21:06
Warneńska21:07
Piecewska
 
21:08
0 min.
 
Kurpińskiego21:102 min.
 
Otwarta21:113 min.
 
Wagnera21:124 min.
 
Cygańska Góra21:135 min.
 
Płowce21:157 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)21:179 min.
 
Dworzec Główny21:2012 min.
 
Brama Wyżynna21:2214 min.
 
Zaroślak (n/ż)21:2416 min.
 
Sandomierska21:2618 min.
 
Rejtana21:2719 min.
 
Gościnna21:2921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy