Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Osowa PKP07:01
Osowa PKP07:01
Konkordii (n/ż)07:02
Biwakowa07:03
Niedziałkowskiego07:04
Barniewicka07:06
Nowa07:07
Sopocka07:08
Jednorożca07:10
Marsa07:11
Owczarnia07:13
Meteorytowa (n/ż)07:14
Telewizyjna (n/ż)07:18
Ikara07:21
Radiowa (n/ż)07:22
Spadochroniarzy07:23
Port Lotniczy07:25
Terminal - Cargo (n/ż)07:26
Firoga (n/ż)07:28
Szybowcowa07:29
Astronautów07:30
Agrarna07:31
Harfowa07:33
Potokowa07:37
Brętowo PKM07:39
Kolumba
 
07:40
0 min.
 
Warneńska07:411 min.
 
Piecewska07:422 min.
 
Kurpińskiego07:444 min.
 
Otwarta07:455 min.
 
Wagnera07:466 min.
 
Cygańska Góra07:477 min.
 
Płowce07:499 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:5212 min.
 
Dworzec Główny07:5515 min.
 
Brama Wyżynna07:5717 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:5919 min.
 
Sandomierska08:0121 min.
 
Rejtana08:0222 min.
 
Gościnna08:0424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy