Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Osowa PKP06:31
Osowa PKP06:31
Konkordii (n/ż)06:32
Biwakowa06:33
Niedziałkowskiego06:34
Barniewicka06:36
Nowa06:37
Sopocka06:38
Jednorożca06:40
Marsa06:41
Owczarnia06:43
Meteorytowa (n/ż)06:44
Telewizyjna (n/ż)06:48
Ikara06:51
Radiowa (n/ż)06:52
Spadochroniarzy06:53
Port Lotniczy06:55
Terminal - Cargo (n/ż)06:56
Firoga (n/ż)06:58
Szybowcowa06:59
Astronautów07:00
Agrarna07:01
Harfowa07:03
Potokowa07:07
Brętowo PKM07:09
Kolumba
 
07:10
0 min.
 
Warneńska07:111 min.
 
Piecewska07:122 min.
 
Kurpińskiego07:144 min.
 
Otwarta07:155 min.
 
Wagnera07:166 min.
 
Cygańska Góra07:177 min.
 
Płowce07:199 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:2111 min.
 
Dworzec Główny07:2414 min.
 
Brama Wyżynna07:2616 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:2818 min.
 
Sandomierska07:3020 min.
 
Rejtana07:3121 min.
 
Gościnna07:3323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy