Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Osowa PKP19:12
Osowa PKP19:12
Konkordii (n/ż)19:13
Biwakowa19:14
Niedziałkowskiego19:15
Barniewicka19:17
Nowa19:18
Sopocka19:19
Jednorożca19:21
Marsa19:22
Owczarnia19:24
Meteorytowa (n/ż)19:25
Telewizyjna (n/ż)19:29
Ikara19:31
Radiowa (n/ż)19:32
Spadochroniarzy19:33
Port Lotniczy19:35
Terminal - Cargo (n/ż)19:36
Firoga (n/ż)19:38
Szybowcowa19:39
Astronautów19:40
Agrarna19:41
Harfowa19:43
Potokowa19:47
Brętowo PKM19:49
Kolumba
 
19:51
0 min.
 
Warneńska19:521 min.
 
Piecewska19:532 min.
 
Kurpińskiego19:554 min.
 
Otwarta19:565 min.
 
Wagnera19:576 min.
 
Cygańska Góra19:587 min.
 
Płowce20:009 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:0211 min.
 
Dworzec Główny20:0514 min.
 
Brama Wyżynna20:0716 min.
 
Zaroślak (n/ż)20:0918 min.
 
Sandomierska20:1120 min.
 
Rejtana20:1322 min.
 
Gościnna20:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy