Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Osowa PKP17:12
Osowa PKP17:12
Konkordii (n/ż)17:13
Biwakowa17:14
Niedziałkowskiego17:15
Barniewicka17:17
Nowa17:18
Sopocka17:19
Jednorożca17:21
Marsa17:22
Owczarnia17:24
Meteorytowa (n/ż)17:25
Telewizyjna (n/ż)17:29
Ikara17:31
Radiowa (n/ż)17:32
Spadochroniarzy17:33
Port Lotniczy17:35
Terminal - Cargo (n/ż)17:36
Firoga (n/ż)17:38
Szybowcowa17:39
Astronautów17:40
Agrarna17:41
Harfowa17:43
Potokowa17:47
Brętowo PKM17:49
Kolumba
 
17:51
0 min.
 
Warneńska17:521 min.
 
Piecewska17:532 min.
 
Kurpińskiego17:554 min.
 
Otwarta17:565 min.
 
Wagnera17:576 min.
 
Cygańska Góra17:587 min.
 
Płowce18:009 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:0211 min.
 
Dworzec Główny18:0514 min.
 
Brama Wyżynna18:0716 min.
 
Zaroślak (n/ż)18:0918 min.
 
Sandomierska18:1120 min.
 
Rejtana18:1322 min.
 
Gościnna18:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy