Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Osowa PKP12:12
Osowa PKP12:12
Konkordii (n/ż)12:13
Biwakowa12:14
Niedziałkowskiego12:15
Barniewicka12:17
Nowa12:18
Sopocka12:19
Jednorożca12:21
Marsa12:22
Owczarnia12:24
Meteorytowa (n/ż)12:25
Telewizyjna (n/ż)12:29
Ikara12:31
Radiowa (n/ż)12:32
Spadochroniarzy12:33
Port Lotniczy12:35
Terminal - Cargo (n/ż)12:36
Firoga (n/ż)12:38
Szybowcowa12:39
Astronautów12:40
Agrarna12:41
Harfowa12:43
Potokowa12:47
Brętowo PKM12:49
Kolumba
 
12:51
0 min.
 
Warneńska12:521 min.
 
Piecewska12:532 min.
 
Kurpińskiego12:554 min.
 
Otwarta12:565 min.
 
Wagnera12:576 min.
 
Cygańska Góra12:587 min.
 
Płowce13:009 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:0211 min.
 
Dworzec Główny13:0514 min.
 
Brama Wyżynna13:0716 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:0918 min.
 
Sandomierska13:1120 min.
 
Rejtana13:1322 min.
 
Gościnna13:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy