Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Osowa PKP06:26
Osowa PKP06:26
Konkordii (n/ż)06:27
Biwakowa06:28
Niedziałkowskiego06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:33
Jednorożca06:35
Marsa06:36
Owczarnia06:38
Meteorytowa (n/ż)06:39
Telewizyjna (n/ż)06:43
Ikara06:45
Radiowa (n/ż)06:46
Spadochroniarzy06:47
Port Lotniczy06:49
Terminal - Cargo (n/ż)06:50
Firoga (n/ż)06:52
Szybowcowa06:53
Astronautów06:54
Agrarna06:55
Harfowa06:57
Potokowa07:01
Brętowo PKM07:03
Kolumba
 
07:04
0 min.
 
Warneńska07:051 min.
 
Piecewska07:062 min.
 
Kurpińskiego07:084 min.
 
Otwarta07:095 min.
 
Wagnera07:106 min.
 
Cygańska Góra07:117 min.
 
Płowce07:139 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:1511 min.
 
Dworzec Główny07:1814 min.
 
Brama Wyżynna07:2016 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:2218 min.
 
Sandomierska07:2420 min.
 
Rejtana07:2521 min.
 
Gościnna07:2723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy