Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Osowa PKP17:56
Osowa PKP17:56
Konkordii (n/ż)17:57
Biwakowa17:58
Niedziałkowskiego17:59
Barniewicka18:01
Nowa18:02
Sopocka18:03
Jednorożca18:05
Marsa18:06
Owczarnia18:08
Meteorytowa (n/ż)18:09
Telewizyjna (n/ż)18:13
Ikara18:16
Radiowa (n/ż)18:17
Spadochroniarzy18:18
Port Lotniczy18:20
Terminal - Cargo (n/ż)18:21
Firoga (n/ż)18:23
Szybowcowa18:24
Astronautów18:25
Agrarna18:26
Harfowa18:28
Potokowa18:32
Brętowo PKM18:34
Kolumba
 
18:36
0 min.
 
Warneńska18:371 min.
 
Piecewska18:382 min.
 
Kurpińskiego18:404 min.
 
Otwarta18:415 min.
 
Wagnera18:426 min.
 
Cygańska Góra18:437 min.
 
Płowce18:459 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:4812 min.
 
Dworzec Główny18:5115 min.
 
Brama Wyżynna18:5418 min.
 
Zaroślak (n/ż)18:5620 min.
 
Sandomierska18:5822 min.
 
Rejtana18:5923 min.
 
Gościnna19:0125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy