Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP15:43
Osowa PKP15:43
Konkordii (n/ż)15:44
Biwakowa15:45
Niedziałkowskiego15:46
Barniewicka15:48
Nowa15:49
Sopocka15:50
Jednorożca15:52
Marsa15:53
Owczarnia15:55
Meteorytowa (n/ż)15:56
Telewizyjna (n/ż)16:00
Ikara16:03
Radiowa (n/ż)16:04
BCB Azymutalna16:07
Port Lotniczy16:10
Terminal - Cargo (n/ż)16:11
Firoga (n/ż)16:13
Szybowcowa16:14
Astronautów16:15
Agrarna16:16
Harfowa16:18
Potokowa16:22
Brętowo PKM16:24
Kolumba
 
16:26
0 min.
 
Warneńska16:271 min.
 
Piecewska16:282 min.
 
Kurpińskiego16:304 min.
 
Otwarta16:315 min.
 
Wagnera16:326 min.
 
Cygańska Góra16:337 min.
 
Płowce16:359 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:3812 min.
 
Dworzec Główny16:4115 min.
 
Brama Wyżynna16:4418 min.
 
Zaroślak (n/ż)16:4721 min.
 
Sandomierska16:4923 min.
 
Rejtana16:5125 min.
 
Gościnna16:5327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy