Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP12:46
Osowa PKP12:46
Konkordii (n/ż)12:47
Biwakowa12:48
Niedziałkowskiego12:49
Barniewicka12:51
Nowa12:52
Sopocka12:53
Jednorożca12:55
Marsa12:56
Owczarnia12:58
Meteorytowa (n/ż)12:59
Telewizyjna (n/ż)13:03
Ikara13:06
Radiowa (n/ż)13:07
Spadochroniarzy13:08
Port Lotniczy13:10
Terminal - Cargo (n/ż)13:11
Firoga (n/ż)13:13
Szybowcowa13:14
Astronautów13:15
Agrarna13:16
Harfowa13:19
Potokowa13:23
Brętowo PKM13:25
Kolumba
 
13:27
0 min.
 
Warneńska13:281 min.
 
Piecewska13:292 min.
 
Kurpińskiego13:314 min.
 
Otwarta13:325 min.
 
Wagnera13:336 min.
 
Cygańska Góra13:347 min.
 
Płowce13:369 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:3912 min.
 
Dworzec Główny13:4215 min.
 
Brama Wyżynna13:4417 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:4619 min.
 
Sandomierska13:4821 min.
 
Rejtana13:5023 min.
 
Gościnna13:5225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy