Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Osowa PKP10:05
Osowa PKP10:05
Konkordii (n/ż)10:06
Biwakowa10:07
Niedziałkowskiego10:08
Barniewicka10:10
Nowa10:11
Sopocka10:12
Jednorożca10:14
Marsa10:15
Owczarnia10:17
Meteorytowa (n/ż)10:18
Telewizyjna (n/ż)10:22
Ikara10:25
Radiowa (n/ż)10:26
Spadochroniarzy10:27
Port Lotniczy
 
10:29
0 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)10:301 min.
 
Firoga (n/ż)10:323 min.
 
Szybowcowa10:334 min.
 
Astronautów10:345 min.
 
Agrarna10:356 min.
 
Harfowa10:389 min.
 
Potokowa10:4213 min.
 
Brętowo PKM10:4415 min.
 
Kolumba10:4617 min.
 
Warneńska10:4718 min.
 
Piecewska10:4819 min.
 
Kurpińskiego10:5021 min.
 
Otwarta10:5122 min.
 
Wagnera10:5223 min.
 
Cygańska Góra10:5324 min.
 
Płowce10:5526 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)10:5829 min.
 
Dworzec Główny11:0132 min.
 
Brama Wyżynna11:0334 min.
 
Zaroślak (n/ż)11:0536 min.
 
Sandomierska11:0738 min.
 
Rejtana11:0940 min.
 
Gościnna11:1142 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy