Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Osowa PKP18:12
Osowa PKP18:12
Konkordii (n/ż)18:13
Biwakowa18:14
Niedziałkowskiego18:15
Barniewicka18:17
Nowa18:18
Sopocka18:19
Jednorożca18:21
Marsa18:22
Owczarnia18:24
Meteorytowa (n/ż)18:25
Telewizyjna (n/ż)18:29
Ikara18:31
Radiowa (n/ż)
 
18:32
0 min.
 
Spadochroniarzy18:331 min.
 
Port Lotniczy18:353 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)18:364 min.
 
Firoga (n/ż)18:386 min.
 
Szybowcowa18:397 min.
 
Astronautów18:408 min.
 
Agrarna18:419 min.
 
Harfowa18:4311 min.
 
Potokowa18:4715 min.
 
Brętowo PKM18:4917 min.
 
Kolumba18:5119 min.
 
Warneńska18:5220 min.
 
Piecewska18:5321 min.
 
Kurpińskiego18:5523 min.
 
Otwarta18:5624 min.
 
Wagnera18:5725 min.
 
Cygańska Góra18:5826 min.
 
Płowce19:0028 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:0230 min.
 
Dworzec Główny19:0533 min.
 
Brama Wyżynna19:0735 min.
 
Zaroślak (n/ż)19:0937 min.
 
Sandomierska19:1139 min.
 
Rejtana19:1341 min.
 
Gościnna19:1543 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy