Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP13:16
Osowa PKP13:16
Konkordii (n/ż)13:17
Biwakowa13:18
Niedziałkowskiego13:19
Barniewicka13:21
Nowa13:22
Sopocka13:23
Jednorożca13:25
Marsa13:26
Owczarnia13:28
Meteorytowa (n/ż)13:29
Telewizyjna (n/ż)13:33
Ikara13:36
Radiowa (n/ż)
 
13:37
0 min.
 
Spadochroniarzy13:381 min.
 
Port Lotniczy13:403 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)13:414 min.
 
Firoga (n/ż)13:436 min.
 
Szybowcowa13:447 min.
 
Astronautów13:458 min.
 
Agrarna13:469 min.
 
Harfowa13:4811 min.
 
Potokowa13:5215 min.
 
Brętowo PKM13:5417 min.
 
Kolumba13:5619 min.
 
Warneńska13:5720 min.
 
Piecewska13:5821 min.
 
Kurpińskiego14:0023 min.
 
Otwarta14:0124 min.
 
Wagnera14:0225 min.
 
Cygańska Góra14:0326 min.
 
Płowce14:0528 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:0831 min.
 
Dworzec Główny14:1134 min.
 
Brama Wyżynna14:1437 min.
 
Zaroślak (n/ż)14:1639 min.
 
Sandomierska14:1841 min.
 
Rejtana14:2043 min.
 
Gościnna14:2245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy