Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP12:05
Osowa PKP12:05
Konkordii (n/ż)12:06
Biwakowa12:07
Niedziałkowskiego12:08
Barniewicka12:10
Nowa12:11
Sopocka12:12
Jednorożca12:14
Marsa12:15
Owczarnia12:17
Meteorytowa (n/ż)12:18
Telewizyjna (n/ż)12:22
Ikara12:25
Radiowa (n/ż)
 
12:26
0 min.
 
Spadochroniarzy12:271 min.
 
Port Lotniczy12:293 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)12:304 min.
 
Firoga (n/ż)12:326 min.
 
Szybowcowa12:337 min.
 
Astronautów12:348 min.
 
Agrarna12:359 min.
 
Harfowa12:3812 min.
 
Potokowa12:4216 min.
 
Brętowo PKM12:4418 min.
 
Kolumba12:4620 min.
 
Warneńska12:4721 min.
 
Piecewska12:4822 min.
 
Kurpińskiego12:5024 min.
 
Otwarta12:5125 min.
 
Wagnera12:5226 min.
 
Cygańska Góra12:5327 min.
 
Płowce12:5529 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)12:5832 min.
 
Dworzec Główny13:0135 min.
 
Brama Wyżynna13:0337 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:0539 min.
 
Sandomierska13:0741 min.
 
Rejtana13:0943 min.
 
Gościnna13:1145 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy