Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP06:01
Osowa PKP06:01
Konkordii (n/ż)06:02
Biwakowa06:03
Niedziałkowskiego06:04
Barniewicka06:06
Nowa06:07
Sopocka06:08
Jednorożca06:10
Marsa06:11
Owczarnia06:13
Meteorytowa (n/ż)06:14
Telewizyjna (n/ż)06:18
Ikara
 
06:21
0 min.
 
Radiowa (n/ż)06:221 min.
 
Spadochroniarzy06:232 min.
 
Port Lotniczy06:254 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:265 min.
 
Firoga (n/ż)06:287 min.
 
Szybowcowa06:298 min.
 
Astronautów06:309 min.
 
Agrarna06:3110 min.
 
Harfowa06:3312 min.
 
Potokowa06:3716 min.
 
Brętowo PKM06:3918 min.
 
Kolumba06:4019 min.
 
Warneńska06:4120 min.
 
Piecewska06:4221 min.
 
Kurpińskiego06:4423 min.
 
Otwarta06:4524 min.
 
Wagnera06:4625 min.
 
Cygańska Góra06:4726 min.
 
Płowce06:4928 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:5130 min.
 
Dworzec Główny06:5433 min.
 
Brama Wyżynna06:5635 min.
 
Zaroślak (n/ż)06:5837 min.
 
Sandomierska07:0039 min.
 
Rejtana07:0140 min.
 
Gościnna07:0342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy