Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Osowa PKP09:12
Osowa PKP09:12
Konkordii (n/ż)09:13
Biwakowa09:14
Niedziałkowskiego09:15
Barniewicka09:17
Nowa09:18
Sopocka09:19
Jednorożca09:21
Marsa09:22
Owczarnia09:24
Meteorytowa (n/ż)09:25
Telewizyjna (n/ż)09:29
Ikara
 
09:31
0 min.
 
Radiowa (n/ż)09:321 min.
 
Spadochroniarzy09:332 min.
 
Port Lotniczy09:354 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:365 min.
 
Firoga (n/ż)09:387 min.
 
Szybowcowa09:398 min.
 
Astronautów09:409 min.
 
Agrarna09:4110 min.
 
Harfowa09:4312 min.
 
Potokowa09:4716 min.
 
Brętowo PKM09:4918 min.
 
Kolumba09:5120 min.
 
Warneńska09:5221 min.
 
Piecewska09:5322 min.
 
Kurpińskiego09:5524 min.
 
Otwarta09:5625 min.
 
Wagnera09:5726 min.
 
Cygańska Góra09:5827 min.
 
Płowce10:0029 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)10:0231 min.
 
Dworzec Główny10:0534 min.
 
Brama Wyżynna10:0736 min.
 
Zaroślak (n/ż)10:0938 min.
 
Sandomierska10:1140 min.
 
Rejtana10:1342 min.
 
Gościnna10:1544 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy