Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP06:26
Osowa PKP06:26
Konkordii (n/ż)06:27
Biwakowa06:28
Niedziałkowskiego06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:33
Jednorożca06:35
Marsa06:36
Owczarnia06:38
Meteorytowa (n/ż)06:39
Telewizyjna (n/ż)06:43
Ikara
 
06:45
0 min.
 
Radiowa (n/ż)06:461 min.
 
Spadochroniarzy06:472 min.
 
Port Lotniczy06:494 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:505 min.
 
Firoga (n/ż)06:527 min.
 
Szybowcowa06:538 min.
 
Astronautów06:549 min.
 
Agrarna06:5510 min.
 
Harfowa06:5712 min.
 
Potokowa07:0116 min.
 
Brętowo PKM07:0318 min.
 
Kolumba07:0419 min.
 
Warneńska07:0520 min.
 
Piecewska07:0621 min.
 
Kurpińskiego07:0823 min.
 
Otwarta07:0924 min.
 
Wagnera07:1025 min.
 
Cygańska Góra07:1126 min.
 
Płowce07:1328 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:1530 min.
 
Dworzec Główny07:1833 min.
 
Brama Wyżynna07:2035 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:2237 min.
 
Sandomierska07:2439 min.
 
Rejtana07:2540 min.
 
Gościnna07:2742 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy