Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP13:16
Osowa PKP13:16
Konkordii (n/ż)13:17
Biwakowa13:18
Niedziałkowskiego13:19
Barniewicka13:21
Nowa13:22
Sopocka13:23
Jednorożca13:25
Marsa13:26
Owczarnia13:28
Meteorytowa (n/ż)13:29
Telewizyjna (n/ż)13:33
Ikara
 
13:36
0 min.
 
Radiowa (n/ż)13:371 min.
 
Spadochroniarzy13:382 min.
 
Port Lotniczy13:404 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)13:415 min.
 
Firoga (n/ż)13:437 min.
 
Szybowcowa13:448 min.
 
Astronautów13:459 min.
 
Agrarna13:4610 min.
 
Harfowa13:4812 min.
 
Potokowa13:5216 min.
 
Brętowo PKM13:5418 min.
 
Kolumba13:5620 min.
 
Warneńska13:5721 min.
 
Piecewska13:5822 min.
 
Kurpińskiego14:0024 min.
 
Otwarta14:0125 min.
 
Wagnera14:0226 min.
 
Cygańska Góra14:0327 min.
 
Płowce14:0529 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:0832 min.
 
Dworzec Główny14:1135 min.
 
Brama Wyżynna14:1438 min.
 
Zaroślak (n/ż)14:1640 min.
 
Sandomierska14:1842 min.
 
Rejtana14:2044 min.
 
Gościnna14:2246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy