Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Osowa PKP12:46
Osowa PKP12:46
Konkordii (n/ż)12:47
Biwakowa12:48
Niedziałkowskiego12:49
Barniewicka12:51
Nowa12:52
Sopocka12:53
Jednorożca12:55
Marsa12:56
Owczarnia12:58
Meteorytowa (n/ż)12:59
Telewizyjna (n/ż)13:03
Ikara
 
13:06
0 min.
 
Radiowa (n/ż)13:071 min.
 
Spadochroniarzy13:082 min.
 
Port Lotniczy13:104 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)13:115 min.
 
Firoga (n/ż)13:137 min.
 
Szybowcowa13:148 min.
 
Astronautów13:159 min.
 
Agrarna13:1610 min.
 
Harfowa13:1913 min.
 
Potokowa13:2317 min.
 
Brętowo PKM13:2519 min.
 
Kolumba13:2721 min.
 
Warneńska13:2822 min.
 
Piecewska13:2923 min.
 
Kurpińskiego13:3125 min.
 
Otwarta13:3226 min.
 
Wagnera13:3327 min.
 
Cygańska Góra13:3428 min.
 
Płowce13:3630 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:3933 min.
 
Dworzec Główny13:4236 min.
 
Brama Wyżynna13:4438 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:4640 min.
 
Sandomierska13:4842 min.
 
Rejtana13:5044 min.
 
Gościnna13:5246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy