Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna19:00
Rejtana19:01
Sandomierska19:03
Zaroślak (n/ż)19:05
Brama Wyżynna19:08
Dworzec Główny19:10
Cmentarz Garnizonowy19:13
Płowce
 
19:16
0 min.
 
Wagnera19:193 min.
 
Kurpińskiego19:215 min.
 
Piecewska19:248 min.
 
Warneńska19:259 min.
 
Kolumba19:2610 min.
 
Potokowa19:2913 min.
 
Złota Karczma19:3519 min.
 
Agrarna19:3620 min.
 
Astronautów19:3721 min.
 
Szybowcowa19:3923 min.
 
Firoga (n/ż)19:4024 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:4226 min.
 
Port Lotniczy19:4327 min.
 
Spadochroniarzy19:4529 min.
 
Radiowa (n/ż)19:4630 min.
 
Ikara19:4731 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:4933 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:5337 min.
 
Owczarnia19:5438 min.
 
Marsa19:5640 min.
 
Jednorożca19:5741 min.
 
Sopocka19:5943 min.
 
Nowa20:0044 min.
 
Barniewicka20:0145 min.
 
Niedziałkowskiego20:0246 min.
 
Biwakowa20:0347 min.
 
Osowa PKP20:0448 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy