Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna05:43
Rejtana05:45
Sandomierska05:47
Zaroślak (n/ż)05:49
Brama Wyżynna05:52
Dworzec Główny05:54
Cmentarz Garnizonowy05:57
Płowce
 
06:00
0 min.
 
Wagnera06:033 min.
 
Kurpińskiego06:055 min.
 
Piecewska06:088 min.
 
Warneńska06:099 min.
 
Kolumba06:1010 min.
 
Potokowa06:1313 min.
 
Złota Karczma06:1818 min.
 
Agrarna06:2020 min.
 
Astronautów06:2121 min.
 
Szybowcowa06:2323 min.
 
Firoga (n/ż)06:2424 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:2626 min.
 
Port Lotniczy06:2727 min.
 
Spadochroniarzy06:2929 min.
 
Radiowa (n/ż)06:3030 min.
 
Ikara06:3131 min.
 
Telewizyjna (n/ż)06:3333 min.
 
Meteorytowa (n/ż)06:3737 min.
 
Owczarnia06:3838 min.
 
Marsa06:4040 min.
 
Jednorożca06:4141 min.
 
Sopocka06:4343 min.
 
Nowa06:4444 min.
 
Barniewicka06:4545 min.
 
Niedziałkowskiego06:4646 min.
 
Biwakowa06:4747 min.
 
Osowa PKP06:4848 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy