Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna08:58
Rejtana08:59
Sandomierska09:01
Zaroślak (n/ż)09:03
Brama Wyżynna09:06
Dworzec Główny09:08
Cmentarz Garnizonowy09:11
Płowce
 
09:14
0 min.
 
Wagnera09:173 min.
 
Kurpińskiego09:195 min.
 
Piecewska09:228 min.
 
Warneńska09:239 min.
 
Kolumba09:2410 min.
 
Potokowa09:2713 min.
 
Złota Karczma09:3319 min.
 
Agrarna09:3420 min.
 
Astronautów09:3521 min.
 
Szybowcowa09:3723 min.
 
Firoga (n/ż)09:3824 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:4026 min.
 
Port Lotniczy09:4127 min.
 
Spadochroniarzy09:4329 min.
 
Radiowa (n/ż)09:4430 min.
 
Ikara09:4531 min.
 
Telewizyjna (n/ż)09:4733 min.
 
Meteorytowa (n/ż)09:5137 min.
 
Owczarnia09:5238 min.
 
Marsa09:5440 min.
 
Jednorożca09:5541 min.
 
Sopocka09:5743 min.
 
Nowa09:5844 min.
 
Barniewicka09:5945 min.
 
Niedziałkowskiego10:0046 min.
 
Biwakowa10:0147 min.
 
Osowa PKP10:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy