Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna19:38
Rejtana19:39
Sandomierska19:41
Zaroślak (n/ż)19:43
Brama Wyżynna19:46
Dworzec Główny19:48
Cmentarz Garnizonowy19:51
Płowce
 
19:54
0 min.
 
Wagnera19:573 min.
 
Kurpińskiego19:595 min.
 
Piecewska20:028 min.
 
Warneńska20:039 min.
 
Kolumba20:0410 min.
 
Potokowa20:0814 min.
 
Złota Karczma20:1420 min.
 
Agrarna20:1622 min.
 
Astronautów20:1723 min.
 
Szybowcowa20:1925 min.
 
Firoga (n/ż)20:2026 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:2228 min.
 
Port Lotniczy20:2329 min.
 
Spadochroniarzy20:2632 min.
 
Radiowa (n/ż)20:2733 min.
 
Ikara20:2834 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:3036 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:3440 min.
 
Owczarnia20:3541 min.
 
Marsa20:3743 min.
 
Jednorożca20:3844 min.
 
Sopocka20:4046 min.
 
Nowa20:4147 min.
 
Barniewicka20:4248 min.
 
Niedziałkowskiego20:4349 min.
 
Biwakowa20:4450 min.
 
Osowa PKP20:4551 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy