Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna19:04
Rejtana19:05
Sandomierska19:07
Zaroślak (n/ż)19:09
Brama Wyżynna19:12
Dworzec Główny19:14
Cmentarz Garnizonowy19:17
Płowce
 
19:20
0 min.
 
Wagnera19:233 min.
 
Kurpińskiego19:255 min.
 
Piecewska19:288 min.
 
Warneńska19:299 min.
 
Kolumba19:3010 min.
 
Potokowa19:3414 min.
 
Złota Karczma19:4020 min.
 
Agrarna19:4222 min.
 
Astronautów19:4323 min.
 
Szybowcowa19:4525 min.
 
Firoga (n/ż)19:4626 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:4828 min.
 
Port Lotniczy19:4929 min.
 
Spadochroniarzy19:5232 min.
 
Radiowa (n/ż)19:5333 min.
 
Ikara19:5434 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:5636 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:0040 min.
 
Owczarnia20:0141 min.
 
Marsa20:0343 min.
 
Jednorożca20:0444 min.
 
Sopocka20:0646 min.
 
Nowa20:0747 min.
 
Barniewicka20:0848 min.
 
Niedziałkowskiego20:0949 min.
 
Biwakowa20:1050 min.
 
Osowa PKP20:1151 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy