Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Gościnna15:37
Rejtana15:39
Sandomierska15:41
Zaroślak (n/ż)15:45
Brama Wyżynna15:48
Dworzec Główny15:51
Cmentarz Garnizonowy15:54
Płowce
 
15:57
0 min.
 
Wagnera16:003 min.
 
Kurpińskiego16:025 min.
 
Piecewska16:058 min.
 
Warneńska16:069 min.
 
Kolumba16:0710 min.
 
Potokowa16:1215 min.
 
Złota Karczma16:1821 min.
 
Agrarna16:2023 min.
 
Astronautów16:2124 min.
 
Szybowcowa16:2326 min.
 
Firoga (n/ż)16:2427 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)16:2629 min.
 
Port Lotniczy16:2730 min.
 
Spadochroniarzy16:3033 min.
 
Radiowa (n/ż)16:3134 min.
 
Ikara16:3235 min.
 
Telewizyjna (n/ż)16:3437 min.
 
Meteorytowa (n/ż)16:3841 min.
 
Owczarnia16:3942 min.
 
Marsa16:4144 min.
 
Jednorożca16:4245 min.
 
Sopocka16:4548 min.
 
Nowa16:4649 min.
 
Barniewicka16:4750 min.
 
Niedziałkowskiego16:4851 min.
 
Biwakowa16:4952 min.
 
Osowa PKP16:5053 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy