Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna15:07
Rejtana15:09
Sandomierska15:11
Zaroślak (n/ż)15:15
Brama Wyżynna15:18
Dworzec Główny15:21
Cmentarz Garnizonowy15:24
Płowce
 
15:27
0 min.
 
Wagnera15:303 min.
 
Kurpińskiego15:325 min.
 
Piecewska15:358 min.
 
Warneńska15:369 min.
 
Kolumba15:3710 min.
 
Potokowa15:4215 min.
 
Złota Karczma15:4821 min.
 
Agrarna15:5023 min.
 
Astronautów15:5124 min.
 
Szybowcowa15:5326 min.
 
Firoga (n/ż)15:5427 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:5629 min.
 
Port Lotniczy15:5730 min.
 
Spadochroniarzy16:0033 min.
 
Radiowa (n/ż)16:0134 min.
 
Ikara16:0235 min.
 
Telewizyjna (n/ż)16:0437 min.
 
Meteorytowa (n/ż)16:0841 min.
 
Owczarnia16:0942 min.
 
Marsa16:1144 min.
 
Jednorożca16:1245 min.
 
Sopocka16:1548 min.
 
Nowa16:1649 min.
 
Barniewicka16:1750 min.
 
Niedziałkowskiego16:1851 min.
 
Biwakowa16:1952 min.
 
Osowa PKP16:2053 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy