Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna10:38
Rejtana10:40
Sandomierska10:42
Zaroślak (n/ż)10:45
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:51
Cmentarz Garnizonowy10:54
Płowce
 
10:57
0 min.
 
Wagnera11:003 min.
 
Kurpińskiego11:025 min.
 
Piecewska11:058 min.
 
Warneńska11:069 min.
 
Kolumba11:0710 min.
 
Potokowa11:1114 min.
 
Złota Karczma11:1720 min.
 
Agrarna11:1922 min.
 
Astronautów11:2023 min.
 
Szybowcowa11:2225 min.
 
Firoga (n/ż)11:2326 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)11:2528 min.
 
Port Lotniczy11:2629 min.
 
Spadochroniarzy11:2932 min.
 
Radiowa (n/ż)11:3033 min.
 
Ikara11:3134 min.
 
Telewizyjna (n/ż)11:3336 min.
 
Meteorytowa (n/ż)11:3740 min.
 
Owczarnia11:3841 min.
 
Marsa11:4043 min.
 
Jednorożca11:4144 min.
 
Sopocka11:4447 min.
 
Nowa11:4548 min.
 
Barniewicka11:4649 min.
 
Niedziałkowskiego11:4750 min.
 
Biwakowa11:4851 min.
 
Osowa PKP11:4952 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy