Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna08:12
Rejtana08:14
Sandomierska08:16
Zaroślak (n/ż)08:22
Brama Wyżynna08:25
Dworzec Główny08:28
Cmentarz Garnizonowy08:31
Płowce
 
08:34
0 min.
 
Wagnera08:373 min.
 
Kurpińskiego08:395 min.
 
Piecewska08:428 min.
 
Warneńska08:439 min.
 
Kolumba08:4410 min.
 
Potokowa08:4814 min.
 
Złota Karczma08:5420 min.
 
Agrarna08:5622 min.
 
Astronautów08:5723 min.
 
Szybowcowa08:5925 min.
 
Firoga (n/ż)09:0026 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:0228 min.
 
Port Lotniczy09:0329 min.
 
Spadochroniarzy09:0632 min.
 
Radiowa (n/ż)09:0733 min.
 
Ikara09:0834 min.
 
Telewizyjna (n/ż)09:1036 min.
 
Meteorytowa (n/ż)09:1440 min.
 
Owczarnia09:1541 min.
 
Marsa09:1743 min.
 
Jednorożca09:1844 min.
 
Sopocka09:2147 min.
 
Nowa09:2248 min.
 
Barniewicka09:2349 min.
 
Niedziałkowskiego09:2450 min.
 
Biwakowa09:2551 min.
 
Osowa PKP09:2652 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy