Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Osowa PKP07:11
Biwakowa07:13
Niedziałkowskiego07:14
Barniewicka07:16
Nowa07:17
Sopocka07:18
Jednorożca07:20
Marsa07:21
Owczarnia07:23
Telewizyjna (n/ż)07:28
Ikara07:31
Radiowa (n/ż)07:32
Spadochroniarzy07:33
Port Lotniczy07:35
Terminal - Cargo (n/ż)07:36
Firoga (n/ż)07:38
Szybowcowa07:39
Astronautów07:40
Agrarna07:41
Złota Karczma07:43
Potokowa07:47
Kolumba07:50
Warneńska07:51
Piecewska07:52
Kurpińskiego
 
07:54
0 min.
 
Wagnera07:573 min.
 
Płowce08:006 min.
 
Dworzec Główny08:0612 min.
 
Brama Wyżynna08:0814 min.
 
Zaroślak (n/ż)08:1016 min.
 
Sandomierska08:1218 min.
 
Rejtana08:1319 min.
 
Gościnna08:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy