Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP06:51
Biwakowa06:53
Niedziałkowskiego06:54
Barniewicka06:56
Nowa06:57
Sopocka06:58
Jednorożca07:00
Marsa07:01
Owczarnia07:03
Telewizyjna (n/ż)07:08
Ikara07:11
Radiowa (n/ż)07:12
Spadochroniarzy07:13
Port Lotniczy07:15
Terminal - Cargo (n/ż)07:16
Firoga (n/ż)07:18
Szybowcowa07:19
Astronautów07:20
Agrarna07:21
Złota Karczma07:23
Potokowa07:27
Kolumba07:30
Warneńska07:31
Piecewska07:32
Kurpińskiego
 
07:34
0 min.
 
Wagnera07:373 min.
 
Płowce07:406 min.
 
Dworzec Główny07:4612 min.
 
Brama Wyżynna07:4814 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:5016 min.
 
Sandomierska07:5218 min.
 
Rejtana07:5319 min.
 
Gościnna07:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy