Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP12:46
Biwakowa12:48
Niedziałkowskiego12:49
Barniewicka12:51
Nowa12:52
Sopocka12:53
Jednorożca12:55
Marsa12:56
Owczarnia12:58
Telewizyjna (n/ż)13:03
Ikara13:06
Radiowa (n/ż)13:07
Spadochroniarzy13:08
Port Lotniczy13:10
Terminal - Cargo (n/ż)13:11
Firoga (n/ż)13:13
Szybowcowa13:14
Astronautów13:15
Agrarna13:16
Złota Karczma13:19
Potokowa13:23
Kolumba13:27
Warneńska13:28
Piecewska13:29
Kurpińskiego
 
13:31
0 min.
 
Wagnera13:343 min.
 
Płowce13:376 min.
 
Dworzec Główny13:4312 min.
 
Brama Wyżynna13:4514 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:4716 min.
 
Sandomierska13:4918 min.
 
Rejtana13:5120 min.
 
Gościnna13:5322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy