Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP12:16
Biwakowa12:18
Niedziałkowskiego12:19
Barniewicka12:21
Nowa12:22
Sopocka12:23
Jednorożca12:25
Marsa12:26
Owczarnia12:28
Telewizyjna (n/ż)12:33
Ikara12:36
Radiowa (n/ż)12:37
Spadochroniarzy12:38
Port Lotniczy12:40
Terminal - Cargo (n/ż)12:41
Firoga (n/ż)12:43
Szybowcowa12:44
Astronautów12:45
Agrarna12:46
Złota Karczma12:49
Potokowa12:53
Kolumba12:57
Warneńska12:58
Piecewska12:59
Kurpińskiego
 
13:01
0 min.
 
Wagnera13:043 min.
 
Płowce13:076 min.
 
Dworzec Główny13:1312 min.
 
Brama Wyżynna13:1514 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:1716 min.
 
Sandomierska13:1918 min.
 
Rejtana13:2120 min.
 
Gościnna13:2322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy