Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP09:46
Biwakowa09:48
Niedziałkowskiego09:49
Barniewicka09:51
Nowa09:52
Sopocka09:53
Jednorożca09:55
Marsa09:56
Owczarnia09:58
Telewizyjna (n/ż)10:03
Ikara10:06
Radiowa (n/ż)10:07
Spadochroniarzy10:08
Port Lotniczy10:10
Terminal - Cargo (n/ż)10:11
Firoga (n/ż)10:13
Szybowcowa10:14
Astronautów10:15
Agrarna10:16
Złota Karczma10:19
Potokowa10:23
Kolumba10:27
Warneńska10:28
Piecewska10:29
Kurpińskiego
 
10:31
0 min.
 
Wagnera10:343 min.
 
Płowce10:376 min.
 
Dworzec Główny10:4312 min.
 
Brama Wyżynna10:4514 min.
 
Zaroślak (n/ż)10:4716 min.
 
Sandomierska10:4918 min.
 
Rejtana10:5120 min.
 
Gościnna10:5322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy