Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP20:12
Biwakowa20:14
Niedziałkowskiego20:15
Barniewicka20:17
Nowa20:18
Sopocka20:19
Jednorożca20:21
Marsa20:22
Owczarnia20:24
Telewizyjna (n/ż)20:29
Ikara20:31
Radiowa (n/ż)20:32
Spadochroniarzy20:33
Port Lotniczy20:35
Terminal - Cargo (n/ż)
 
20:36
0 min.
 
Firoga (n/ż)20:382 min.
 
Szybowcowa20:393 min.
 
Astronautów20:404 min.
 
Agrarna20:415 min.
 
Złota Karczma20:437 min.
 
Potokowa20:4711 min.
 
Kolumba20:5115 min.
 
Warneńska20:5216 min.
 
Piecewska20:5317 min.
 
Kurpińskiego20:5519 min.
 
Wagnera20:5822 min.
 
Płowce21:0125 min.
 
Dworzec Główny21:0630 min.
 
Brama Wyżynna21:0832 min.
 
Zaroślak (n/ż)21:1034 min.
 
Sandomierska21:1236 min.
 
Rejtana21:1438 min.
 
Gościnna21:1640 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy