Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP16:12
Biwakowa16:14
Niedziałkowskiego16:15
Barniewicka16:17
Nowa16:18
Sopocka16:19
Jednorożca16:21
Marsa16:22
Owczarnia16:24
Telewizyjna (n/ż)16:29
Ikara16:31
Radiowa (n/ż)16:32
Spadochroniarzy16:33
Port Lotniczy16:35
Terminal - Cargo (n/ż)
 
16:36
0 min.
 
Firoga (n/ż)16:382 min.
 
Szybowcowa16:393 min.
 
Astronautów16:404 min.
 
Agrarna16:415 min.
 
Złota Karczma16:437 min.
 
Potokowa16:4711 min.
 
Kolumba16:5115 min.
 
Warneńska16:5216 min.
 
Piecewska16:5317 min.
 
Kurpińskiego16:5519 min.
 
Wagnera16:5822 min.
 
Płowce17:0125 min.
 
Dworzec Główny17:0630 min.
 
Brama Wyżynna17:0832 min.
 
Zaroślak (n/ż)17:1034 min.
 
Sandomierska17:1236 min.
 
Rejtana17:1438 min.
 
Gościnna17:1640 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy