Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Osowa PKP08:12
Biwakowa08:14
Niedziałkowskiego08:15
Barniewicka08:17
Nowa08:18
Sopocka08:19
Jednorożca08:21
Marsa08:22
Owczarnia08:24
Telewizyjna (n/ż)08:29
Ikara08:31
Radiowa (n/ż)08:32
Spadochroniarzy08:33
Port Lotniczy08:35
Terminal - Cargo (n/ż)
 
08:36
0 min.
 
Firoga (n/ż)08:382 min.
 
Szybowcowa08:393 min.
 
Astronautów08:404 min.
 
Agrarna08:415 min.
 
Złota Karczma08:437 min.
 
Potokowa08:4711 min.
 
Kolumba08:5014 min.
 
Warneńska08:5115 min.
 
Piecewska08:5216 min.
 
Kurpińskiego08:5418 min.
 
Wagnera08:5620 min.
 
Płowce08:5923 min.
 
Dworzec Główny09:0428 min.
 
Brama Wyżynna09:0630 min.
 
Zaroślak (n/ż)09:0832 min.
 
Sandomierska09:1034 min.
 
Rejtana09:1236 min.
 
Gościnna09:1438 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy